לייעוץ והזמנות חייגו משרד 073-7458677 שחר 054-9396996 יוסי 054-4267133

תקנון


ברוכים הבאים לאתר חברת "מטוב ציוד רפואי".

אתר זה הוקם במטרה לאפשר קנייה נוחה ופשוטה למוצרים המותאמים לגיל השלישי ובכלל.

חברת "מטוב ציוד רפואי",  הינה חברה המובילה בארץ בייבוא ובשיווק מוצרי צריכה  לבני הגיל השלישי ולנכים. מטרתנו בראש ובראשונה להבין את הצרכים והרצונות של לקוחותינו ולהביא המוצרים שאנו משווקים באיכות הכי גבוהה אשר מתאימים לכלל לקוחותינו, הן מבחינת יעילות, נוחות והתאמה מדויקת וזאת על מנת שאיכות החיים ישתפרו בכל גיל ומצב.

בין המוצרים שלנו ניתן למצוא: מוצרי ספיגה כגון: טיטולים, מכנסונים, ופדים, מוצרי בטיחות באמבט, מוצרי שינה, קולנועיות, כסאות גלגלים, תוספי תזונה ועוד.

חברתינו עושה מאמצים להביא ללקוחותיה מוצרים חדשניים ואיכותיים, עם טכנולוגיות חדשות ופיצ'רים מתקדמים, אשר מופיעים באתר שלנו.

בנוסף, חשוב לנו לספק שירות איכותי ואמין ללקוחותינו וגם להיות זמינים וקשובים לצרכים שלכם.


בין לקוחותינו, בתי החולים, משרד הבריאות ובתי האבות בישראל.


בחברתנו קיימת תמיכה טכנית ושירות לקוחות זמינים ומסבירי פנים וכן מציעים אנו מגוון רחב של אפשרויות תשלום ומשלוח.

בסופו של דבר, "מטוב ציוד רפואי" היא החברה המובילה בתחום מוצרי צריכה למבוגרים ומתמחה בהבאת מוצרים איכותיים וחדשניים ללקוחותיה.


 

ביצוע הזמנה באתר

אתר זה מאפשר רכישה נוחה וקלה של מוצרים ואספקה עד לבית הלקוח

ביצוע הזמנות - הזמנות יתקבלו דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. כמו כן, בעת מילוי ההזמנה יש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות ולמלא את הפרטים הנדרשים בתהליך במלואם על מנת שנוכל לספק לכם שירות בזמן וללא תקלות.

טרם ביצוע הזמנה אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ בחינם ו/או לביצוע הזמנה טלפונית בטלפונים הבאים: 039012835/ 039013857 

ניסיון רב השנים והידע שלנו ב"מטוב ציוד רפואי" מאפשרים לנו להתאים מוצרי סיעוד ושיקום לצרכי הלקוח גם בהזמנה טלפונית.


מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ כחוק. יחד עם זאת נציין כי יכול לקרות מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תפעולית ו/או תכנותית באתר. במקרה שכזה, " מטוב ציוד רפואי " תדאג לעדכן את הלקוח בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.

במידה והמוצר טרם נשלח ללקוח, הלקוח יהיה רשאי לבחור, לאחר שיעודכן, האם הוא מעוניין בהשלמת תהליך ההזמנה לנוכח השינוי במחיר או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

במידה וההזמנה נשלחה המזמין מסכים, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי הוא יחויב ההפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר באריזה המקורית, כשהיא סגורה ומבלי שנעשה במוצר שימוש.

כמו כן, במידה וההפרש במחיר הוא לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב של הלקוח בהפרש שנוצר לטובתו, ככל ולא יתאפשר זיכוי זה ללקוח יהיה זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

 

משלוחים – בחברת "מטוב ציוד רפואי" מגוון אפשרויות לקבלת המוצר אותו הזמנתם. המידע הרלוונטי מופיע תחת סעיף " אפשרויות משלוח" בתקנון זה

אין משלוחים סדירים בשישי-שבת פרט למשלוחים ספישל .

*אם יש חוסר במוצר מסוים חברתנו תבטל את ההזמנה רק לאחר אישור הלקוח טלפונית 


תשלום – "מטוב ציוד רפואי" מכבדת תשלום בכרטיס אשראי או במזומן כפי המפורט להלן.

תשלום בכרטיס אשראי אפשרי בביצוע הזמנות טלפוניות ובביצוע הזמנות דרך אתר "מטוב ציוד רפואי" ניתן לפרוס את התשלום עד ל 10 תשלומים שווים ללא תוספת ריבית. 

באתר "מטוב ציוד רפואי" פועלת מערכת סליקה מתקדמת המאפשרת ביצוע תשלום ישירות באתר בכרטיס אשראי ובהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

בעת ביצוע תשלום בכרטיס אשראי בהזמנה טלפונית ניתן לפרוס את התשלום עד ל 10 תשלומים שווים לפי החלוקה הבאה:

סכום העסקה מספר תשלומים

עד 400 3

401-600 4

601-800 5

801 + 10

 

תשלום במזומן אפשרי בעת אספקת המוצר, התשלום יועבר ישירות לשליח החברה.

יכול ואפשרויות התשלום ישתנו ו/או יתווספו אמצעים נוספים, בהתאם לאפשרויות הניתנות בסיום ההזמנה ובאתר ובקבוע בתקנון זה ובהתאם להחלטת החברה.

 

המוצרים המוצגים באתר

המוצרים המוצגים באתר זה הינם מוצרים איכותיים וייחודיים. "מטוב ציוד רפואי" מקפידה לעבוד עם היצרנים המובילים ביותר המייצרים את המוצרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות תוך בקרת איכות מתקדמת. מבין החברות איתן אנו עובדים ניתן למצוא את "חוגלה", "depend" , "נועם", "אבנה" וכול סוגי החיתולים ותחתונים סופגים.

על אף שנעשה כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, חשוב להבהיר כי יכול ומוצר שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי. לכן, יש להבין כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

באם והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי, אנו ניצור קשר עם המזמין לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו למזמין אפשרויות בחירה נוספות למוצר שהוזמן, במידה ואלו קיימות. כמובן שמוצר שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק ללקוח מכל סיבה שקשורה לאתר זה, המזמין לא יחויב ואם חויב יזוכה.

לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמין ו/או משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי " מטוב ציוד רפואי" ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוח לא חויב.

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמין בצג המחשב, אייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

"מטוב ציוד רפואי" לא אחראית לכל לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, במישרין או בעקיפין, בכל הקשור למוצרים שנרכשו דרך אתר זה ואשר צד ג' שהינו היבואן ו/או היצרן שלהם סיפק אותם לאתר זה, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין. 

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות ביצוע רכישה באמצעות האתר, אתה מסכים ומחויב לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

בעת שימוש באתר הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי אתה מחזיק כדין, ובהתאם לכללים הנהוגים באזור שיפוטך כרטיס אשראי תקף ואתה רשאי לבצע עסקאות לפי החוק באזור שיפוטך.

אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אותו מסר במעמד הזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח שהשלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,

ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה,

קיים חוב ל"מטוב ציוד רפואי" ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד.

בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש וההנחיות באתר זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר. לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

משלוחים, אספקה ומדיניות החזרה

כללי

אנו נעשה כל מאמץ לספק לכם את המוצר אותו הזמנתם במועד, לכן אספקת המשלוח במועד כפופה לכך שבעת ביצוע ההזמנה יתקבלו מכם פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרשים מכם בעת ביצוע ההזמנה.

אפשרויות משלוח

"במטוב ציוד רפואי" אנו מספקים לכם מגוון אפשרויות בחירה למשלוח המוצר אותו בחרתם, הכל כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר שאתרנו יכול להציע.

איסוף עצמי - איסוף עצמי למוצר יתאפשר רק בביצוע הזמנות טלפוניות ותאום האיסוף מול מחלקת ההזמנות של "מטוב ציוד רפואי".

דואר רשום – הזמנות של מוצרים עד למשקל של 0.5 קילו ועד לסכום של 200 ₪ ניתן לשלוח בדואר שיתווספו לעלות המוצר.

שליח עד הבית - הזמנה עד לסך של 250 ₪ תחויב בעלות דמי משלוח בסך 50 ₪, סכום זה יתווסף להזמנה בעת החיוב.


במוצרים מעל לסכום של 250 ₪ עלות המשלוח כלולה במחיר הסופי של המוצר. משלוח יסופק ללקוח עד 2 ימי עסקים (ימים א' עד ה') למעט מקרים חריגים בהם ניצור עמכם קשר בסמוך למועד ההזמנה, או במוצרים אשר אינם קיימים במלאי ומצריכים הזמנה מיוחדת ללקוח.

"מטוב ציוד רפואי" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

ניתן לבקש אריזה דיסקרטית בעת המשלוח.

משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

מוצר שיצא ללקוח בהתאם לפרטים שנמסרו על ידו, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

לקוח שבחר בדואר רשום לא יכול להלין על אי קבלת המשלוח, מרגע שהמשלוח יצא ליעדו והגיע לרשות "דואר ישראל" אחריות לקבלת המוצר היא על "דואר ישראל" ובהתאם למספר המעקב שיסופק ללקוח בבחירת אפשרות זו.

לקוח שבחר שליח עד הבית מחויב להיות במקום במועד אשר נקבע מולו לביצוע השליחות, באם הלקוח לא יהיה במקום בעת ביצוע המשלוח המוצר יוחזר למחסני החברה והלקוח יחויב בעלות משלוח נוסף.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה שניתנה ע"י המזמין, וחזר אלינו, המזמין יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות ההחזרה, עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו.

מוקד שירות הלקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 8.00-17.00 

מועדי אספקה 

כל מוצר ישלח אליכם במהירות האפשרית ולאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה. הזמנות ניתן לבצע 24/7 אך יש לציין כי טיפול בהזמנות יעשה בימים א' – ה' בין השעות 08:00-18:00.

איסוף עצמי – ניתן להגיע לאסוף את המוצר לאחר ביצוע ההזמנה ולאחר תיאום מראש עם מחלקת ההזמנות.

דואר רשום –מועד ההגעה של המשלוח תלוי אך ורק בדואר ישראל ויכול לקחת עד 21 יום.

שליח עד הבית – עד 2 ימי עסקים (א' – ה') למעט מקרים חריגים בהם הלקוח יעודכן על מועד ביצוע ההזמנה.

 

יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל לוחות זמני דואר ו/או חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר.

 

התאמה אישית בבית הלקוח

כדי להקל עליכם, לחסוך לכם זמן, טרחה וכו', אנחנו ב"מטוב ציוד רפואי" מסירים מכם דאגה – אנו נגיע עד אליכם עם 2 מוצרים אשר הותאמו לכם אישית בטלפון, וזאת כדי שתוכלו לראות את המוצר במו עיניכם, לחוש אותו ולהחליט איזה משני המוצרים מתאים לכם בצורה הטובה ביותר, אם בכלל.

ככל ולקוח יבחר לבטל את העסקה במעמד זה, הלקוח יחויב בעלות של 250 ₪ עבור המשלוח והשירות.

 ביטול עסקה

אנו מקפידים על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ללקוח. ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

לפי חוק הגנת הצרכן ביטול עסקה יעשה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר שהוזמן. בקשת ביטול כאמור תעשה בכתב ותשלח במייל, בדואר ו/או בפקס ויש לוודא קבלת בקשה זו.

בכל מקרה של ביטול עסקה על הלקוח להחזיר את המוצר כשהוא שלם ותקין ומבלי שנעשה בו שימוש, באריזתו המקורית ותוך הזמן הקבוע בחוק על מנת לבטל את העסקה, 14 יום מיום קבלת המוצר. בביטול עסקה, עלות המשלוח, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו ע"י "מטוב ציוד רפואי" היא של הלקוח, לקוח שלא החזיר את המוצר במועד לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

במקרה של ביטול, החזר יעשה בהתאם לצורת התשלום של הלקוח.

במקרה של ביטול עסקה "מטוב ציוד רפואי " זכאים לגבות דמי ביטול בגובה של 100 ₪ או 5% מהסכום ששולם, לפי הנמוך מבניהם.

 

כפי המצוין בתקנון זה לעיל, ב"מטוב ציוד רפואי" קיים שירות שלפיו המוצר מגיע עם שליח עד לבית הלקוח, המוצר נפתח על ידי השליח לצורך בדיקתו והתאמתו על ידי הלקוח, והתנסות הלקוח במוצר. אם במעמד זה הלקוח אינו מרוצה מהמוצר הוא רשאי לחזור בו מהעסקה, על אף העובדה שהמוצר נפתח ולעיתים אך הותקן, והשליח יחזיר את המוצר לחברה, והלקוח יחויב בעלות של 250 ₪ בלבד עבור השירות והמשלוח.

לקוח אשר סופק לו מוצר עם שליח, המוצר נפתח לעיניו והלקוח אישר את קבלתו, לא ניתן להחזרה ו/או לביטול. במקרים חריגים ניתן לפנות לשירות הלקוחות של " מטוב ציוד רפואי " וכל מקרה יבחן לגופו. יש להבהיר כי ככל וחברתנו " מטוב ציוד רפואי " תאפשר ביטול עסקה לפנים משורת הדין, שלא על פי תקנון זה ו/או חוק הגנת הצרכן, הלקוח יחויב בדמי ביטול עסקה כפי שיקבע על ידי " מטוב ציוד רפואי ".

יש לשים לב כי קיימים מוצרים אותם לא ניתן לבטל עסקה בגינם ו/או להחזיר מטעמי היגיינה ובריאות הציבור כגון: חיתולים, הגבהות לאסלה, כסאות רחצה, מזרונים ומוצרים נוספים, ככל כשיקבע על ידי מטוב ציוד רפואי " ו/או מי מטעמה.

כמו כן, לא ניתן לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצר כאשר מדובר על מוצרים פסידים ו/או מוצרים מתקלים ו/או מוצרים אשר הותאמו ספציפית ללקוח.

 

מוצר פגום – ככל וקיים פגם במוצר עם קבלת המוצר הפגום יש לצלמו ולשלוח את התמונה יחד עם בקשה מפורטת להחזר מוצר למייל ו/או לפנות לשירות הלקוחות של החברה והמקרה יטופל בהתאם.

 

בכל מקרה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב. מסכום זה ניתן יהיה לנכות עלויות משלוח ותפעול בגין ביצוע החזר ושילוח המוצר, ככל ויהיו כאלה.

עלויות משלוח, תפעול, מיסים וכו' בגין החזרת מוצר הינה על הלקוח.

ההחזר יתבצע ללקוח באותו אמצעי תשלום בו שולם רק לאחר קבלת המוצר בחברה באריזתו המקורית, שלם ותקין.

 

החזר מוצר מכל סיבה שאינה פגם במוצר תיבחן בהתאם לנסיבות ורק לאחר קבלת מייל מפורט מהלקוח לעניין סיבת הביטול. באם סיבה זו תתקבל, הלקוח כפוף לתנאי תקנון זה ועליו לדאוג לשלוח אלינו את המוצר סגור באריזתו המקורית, לשלם עבור המשלוח ועבור כל תשלום נוסף שיידרש לעניין זה.אחריות

השרות באתר " מטוב ציוד רפואי " ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכד'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות " מטוב ציוד רפואי " תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.

החברה אינה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר זה או מתקלה בתקשורת טלפונית ו/או פקס ו/או תקלה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורה לספקי האינטרנט של אתר ו/או של הלקוח באשר הם.

כמו כן, החברה לא תהא אחראית, בהקשר לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות, אך לא רק - מכוח עליון, כגון: רעידת אדמה, מצב בטחוני,  מזג אויר קיצוני וכד'. 

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח. 

 

כל מוצרים אשר בגינם חברת מטוב ציוד רפואי נותנת אחריות לשנה אינם כוללים גלגלים או שימוש שאינו סביר סוללות באחריות של 6 חודשים במוצר.

 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של " מטוב ציוד רפואי " בחומרים או בשירותים המוצעים באתר זה עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי אתר " מטוב ציוד רפואי " ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי " מטוב ציוד רפואי " יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. " מטוב ציוד רפואי " אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את " מטוב ציוד רפואי " בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

סימנים מסחריים

השמות " מטוב ציוד רפואי ",  הלוגואים של שמות אלה, וכן הדומיין של אתר ושל כל אתר אחר של החברה הינם סימני המסחר של " מטוב ציוד רפואי " ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו). אין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

 

קישורים

יכול ובאתר " מטוב ציוד רפואי " יופיעו מעת לעת קישורים לאתרי אינטרנט, קישורים לכתבות, פרסומים ו/או מידע אחר שאינו בבעלות " מטוב ציוד רפואי " אלא בבעלות צדדים שלישיים. לכן התוכן המוצע בקישורים אלו אינו באחריות " מטוב ציוד רפואי " ואין לנו כל שליטה על מידע זה. אין באפשרותנו לקבוע מהימנות התוכן ו/או המידע המוצע בקישורים אלו, ו/או דיוקו של המידע המוצג, ו/או אם התוכן הנ"ל עדכני או רלוונטי עבורכם. כמו כן, אין באפשרותנו להבטיח כי הקישורים יהיו תקינים בכל עת ו/או יובילו לדף אינטרנט פעיל.

כל כניסה לקישורים מוצעים אלא ו/ או הסתמכות על המידע המוצג בהם הינה על אחריותכם בלבד. אין אנו אחראיים לכל נזק ישיר ו/או עקיף, שיגרם כתוצאה משימוש במידע המוצג בקישורים אלה.


logo בניית אתרים